Onze adressen

Om al onze pleegzorgers over de hele provincie Antwerpen zo vlot mogelijk te bereiken, werken onze medewerkers vanuit 9 afdelingen op verschillende locaties. Elke afdeling is op werkdagen bereikbaar tussen 9u en 12u30 en tussen 13u30 en 17u.

 

Ben je op zoek naar een medewerker van Pleegzorg provincie Antwerpen? Op deze alfabetische lijst vind je de namen van alle medewerkers én de locatie waar zij werken. Het telefoonnummer van de locatie vind je hieronder. Zoek je iemand op de afdeling in jouw regio? Kijk dan in de lijst medewerkers per afdeling.

 

Hoofdzetel

Schuttersvest 45, 2800 Mechelen
Tel: 015/44 00 60 | Fax: 015/42 00 02
info@pleegzorgprovincieantwerpen.be

 

Cluster Antwerpen-Centrum

Drakenhoflaan 68, 2100 Deurne
Tel: 03/366 09 11 | Fax: 03/366 36 80
centrum@pleegzorgprovincieantwerpen.be

 

Cluster Antwerpen-Noord

Handboogstraat 20, 2030 Antwerpen
Tel: 03/645 86 25 | Fax: 03/646 46 50
noord@pleegzorgprovincieantwerpen.be
Verantwoordelijke: Els Lams

 

Cluster Antwerpen-Zuid

Smallandlaan 3, bus 1, 2660 Hoboken
Tel: 03/247 88 60 | Fax: 03/247 88 93
zuid@pleegzorgprovincieantwerpen.be
Verantwoordelijke: An Van de Cappelle

 

Cluster Antwerpen-Zuid 2

Smallandlaan 3, bus 3, 2660 Hoboken
Tel: 03/233 52 78 | Fax: 03/281 07 93
zuid2@pleegzorgprovincieantwerpen.be
Verantwoordelijke: Hilde Beckwée

 

Cluster Turnhout

Patersstraat 62, 2300 Turnhout
Tel: 014/45 38 82 | Fax: 014/45 39 61
turnhout@pleegzorgprovincieantwerpen.be
Verantwoordelijke: Ann Calcoen

 

Cluster Geel

Logen 52, 2440 Geel
Tel: 014/56 37 27 | Fax: 014 56 37 29
geel@pleegzorgprovincieantwerpen.be
Verantwoordelijke: Wendy Ballard

 

Cluster Mechelen

Stuivenbergvaart 76, 2800 Mechelen
Tel: 015/43 30 03 | Fax: 015/43 26 94
stuivenbergvaart@pleegzorgprovincieantwerpen.be
Verantwoordelijke: Sabine Bonte